Bizi takip edin
|
EN

TÜM HABERLER


EPİZYOTOMİ ve CERRAHİ DİKİŞ MATERYALLERİ TOPLANTISI

Türk Cerrahi ve Ameliyathane Hemşireleri Derneği ile İzmir Ekonomi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü tarafından düzenlenen, "Epizyotomi ve Cerrahi Dikiş Materyalleri Toplantısı",  25 Mayıs Günü İstanbul’da yapılmıştır.

Açılış konuşmaları, Türk Cerrahi ve Ameliyathane Hemşireleri Dernek Başkanı ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölüm Başkanı Doç.Dr. Filiz ÖĞCE tarafından yapıldı. Ardından program kapsamında:

Türk Cerrahi ve Ameliyathane Hemşireleri Dernek Başkan Yardımcısı Yard.Doç.Dr. Dilek Çakır UMAR, Türk Cerrahi ve Ameliyathane Hemşireleri Derneği Tanıtımı; Doç. Dr. Filiz Öğce, Cerrahi Dikiş Materyalleri;  Ege Üniversitesi İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Müdür Yardımcısı ve Ebelik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hafize Öztürk Can, Epizyotomi konularında sunumlarını gerçekleştirmiştir. 

Sunumların ardından, katılımcıların Medtronik ve Covidien firmasının düzenlediği İnovasyon Merkezi Turuna (CCI) katılımı sağlandı. 

Ege Üniversitesi İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Ebelik Bölümü Öğretim Elemanlarından Sayın Aytül Pelik Hadımlı ve Sayın Zehra Baykal Akmeşe’nin eşliğinde toplantının  “Pelvik Modeller Üzerinde Uygulama” bölümü de aktif ve verimli katılımlarla tamamlandı.

Toplantı geribildirimler, tartışma bölümleri, teşekkür ve katılım belgelerinin verilmesiyle sonlanmış oldu. 

SOSYAL MEDYA

İzmir Ekonomi Üniversitesi
izto logo
İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı
kuruluşudur.
ieu logo

Sakarya Caddesi No:156
35330 Balçova - İzmir / TÜRKİYE

kampus izmir

Bizi Takip edin

İEU © Tüm hakları saklıdır.